Tisztelt Szülő!

Ha szeretne gyermekével kapcsolatos kérdésekben e-mailben tanácsot, segítséget kapni, kérem írja le a kérdését, problémáját a tanacsadas@iskolapszichologia.hu címre. Kérem, hogy a kérdés vagy probléma megfogalmazása mellett szíveskedjen  leírni a gyerek nemét, életkorát, iskoláját, osztályfokát, a probléma megoldására tett korábbi kísérleteket, és minden olyan információt, amely a kérdés megértéséhez fontos lehet.

Kérdésére az ön által elküldött információk alapján igyekszem a lehető legkimerítőbb választ adni. Bizonyos kérdésekben és bizonyos határig ez lehetséges személyes találkozás és beszélgetés nélkül is,  de természetesen vannak problémák, amelyek megértéséhez több információ, személyes találkozás, tesztek felvétele, stb. szükséges.  Ilyen esetben abban tudok tanácsot adni, hogy ki (pl: pszichológus, pszichoterapeuta, pszichiáter, szakértői bizottság, nevelési tanácsadó, szakorvos, családterapeuta, gyerekvédelmi szakember, stb.), és milyen keretek között tud a konkrét kérdésben, problémában segíteni.